Tablet, hol az a 4 giga?

Figyelt kérdés
Vettem ma újonnan egy tabletet,az volt ráírva hogy BELSŐ MEMÓRIA 4GB ,hol kell ennek lennie? Azt jelzi hogy 700mb az egész tárhelye,és abból eleve 200 at elfoglal minden ami rajta van.. de hol az a 4 Giga?

2014. aug. 26. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha agyári adatlapja szerint 4GB a tárhelye akkor ott lesz az...:)

Viszont lehet hogy külön kezeli...???

Ha mégsem új készülék lenne akkor pedig az eladótól tudod számon kérni a hiányt.

2014. aug. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Ma vettem a boltban,teljesen új, rávan írva a dobozára hogy 4GB belső tárhely,megnéztem a neten,ott is azt írják,nekem viszont csak 700mbot jelez,és nem is tudok rá telepíteni annál nagyonn dolgot rá,illetve rárakni...ötletek?
2014. aug. 26. 17:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet jobban tudunk segíteni ha leírod a típust is...:)

2014. aug. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
DPS iQ7 quad core
2014. aug. 26. 17:52
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Van benne egy 4 GB-os meghajtó. Ezen van az android és van fenntartva hely a később rátelepítendő programoknak. Ezek után maradt 700 MB, amihez hozzáférsz.


Persze ez elég kevés, 1-2 GB-ot azért szoktak hagyni.

2014. aug. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ötletek?


[link]

2014. aug. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
basszus ez szívás... gondoltam a 4gb-az az amihez én hozzáférhetek,fölösleges volt rairniuk a dobozra,hogy 4gb belső tárhely,amikor a háromnegyedét soha a budos eletbe nemfogom tudni hasznalni...tök jó,mert ezekszerint google playről egy 1 gigás dolgot nem tudok soha leszedni, mert csak 700mb a tárhelyem... na mindegy köszönöm a válaszokat,FELHÁBORÍTÓ EZ a szar:)
2014. aug. 26. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!