SOS Nem indul a PS3-am. Mi csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Most vettem egy Play station 3 FAT-et. Beledugtam a konnektorba, csatlakoztattam a TV-hez a HDMI-vel, beraktam a játékot, megy minden, világít a gép, de a TV-n nem találom, hogy hol kell elindítani.


Megnyomtam az AV gombot a távirányítón, ahol kijött hogy TV, AV1, Av2... HDMI1, HDMI2. Rányomtatm h HDMI1 (mert arra raktam a TV-n) de semmi.

Rossz gombot nyomok vagy mi lehet a baj? :(


Előre is köszönöm!


2014. aug. 26. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Először kösd rá a tv-re Av-vel! Majd álítsd át HDMI-re! Utánna már HDMI-vel tudod használni!
2014. aug. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam azt is. a 3 végűt a TV-be, meg egy átalakítóval is. Semmi :((
2014. aug. 26. 18:22
 3/3 A kérdező kommentje:
Megoldottam :) Ha mást is érdekel: A CD kivevő gombot meg a kikapcsoló gombot egyszerre lenyomtam (sokáig) amíg kettőt nem pittyent és újraindult. Aztán már ment is :) ( alőször AV-vel)
2014. aug. 28. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!