Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a gond az AKAI DVD...

Mi lehet a gond az AKAI DVD lejátszómmal? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Kb 2hónapja kaptam egy Teljesen új Auchanból hozott Akai Dvd lejátszót amit alig használtam (durván 5dvd-t ha lejátszottam vele) viszont kb 1hete nem hajlandó semmit lejátszani, még egy teljesen "szűz" filmet-t is vettem hogy leteszteljem hogy nem-e csak a karcosabb dvd-kkel csinálja de sajnos nem. Garancia híján (mert akitől kaptam kidobta már az üzletben a nyugtát) szétszedtem az egészet és letisztítottam a fejet 9x%-os alkohollal és az után kb 5percíg lejátszotta amit beletettem de utána teljesen szétesett a kép és akadt a jelenet, utána pedig semmi, megakadt az egész kép. Újraindítottam és megint semmit sem akar elindítani.
2014. szept. 4. 18:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Ennyit bírt. Kuka.
2014. szept. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!