Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Olyan fejhallgatót keresek,...

Olyan fejhallgatót keresek, ami teljesen befedi a fülemet. Egyedül ezt találtam, más nincs?

Figyelt kérdés
Rengeted nagy fejhallgató van, de annak ellenére, hogy egyáltalán nincs nagy fülem, nem úgy csinálják ezeket, hogy direkt belemenjen az egész fül, hanem 99%-uk csak rámegy a fülre, a legjobb minőségek is. Ennek biztos megvan az oka, de én most olyant keresek, ami teljesen takar. Rengeteg helyen jártam, és egyetlen egyet találtam 20000 alatti kategóriában. Ez a retró tetszik is nagyon, és a hangzása is tetszik, csak olyant szerettem volna, ami esetleg öszecsukható picit. a másik nagy bajom, hogy tartósat szeretnék, és nem olyan műanyag szivacsos szarokat, amik szétporladnak 10 éven belül, de inkább hamarabb. Amiken bőr van de ilyen hártyavékony, valószínűleg műbőr, azt sem szeretnék. Ebből is egyedül ezt találtam, ami jó, ennek a Philipsnek vastag tartós bőr van a fülrészén. Tud valaki még hasonlót ajánlani? Esetleg a Philipsnek nincsen ugyanilyen fülrészű, de összecsukható?

2014. szept. 19. 08:35
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


Az én fülemet teljesen befedi az SHP2500

2014. szept. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!