Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Neked hogy bírja a felhallgatód?

Neked hogy bírja a felhallgatód?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom, hogy vettem egy ilyen-olyan márkás fülest (Sony, Philips, Razor...) és hogy itt nem szól, ott nem szól, megtört benne egy kábel stb. Ez miért van?


Én akartam egy fülest venni, találtam egyet "Macskafogó" felirattal, alatta pedig CANYON márkajelzés. Ó mondom jó lesz ez, csak 1500 ft. Bírja ameddig bírja. Ennek ellenére, már 2,5-3 éves és még mindig megy. Pedig nem bánok vele annyira finoman. Volt, hogy lesett, és hogy azon aludtam az éjszaka de semmi. Volt, hogy véletlenül ráültem a kábelre, de nem tűnt fel csak órákkal később stb, és még mindig rendesen szól. Néha-néha nem rendesen, akkor a hangerő szabályző görgőjét, kicsit megnyomom és OKé, és megint megy 2 hónapig, pedig nincs kímélve és 1500 ft-os. Másnak meg 2 hónap után felmondja a szolgálatot, garanciaidőn belül. Nektek hogy bírja?



2014. szept. 27. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Most sennheiserem van, ez jól. Előtte volt egy samsung, az még jobb volt (fele ennyiért), de már nem gyártják. Azt meg szétvertem a falon dühömben, amikor egy barom szerelő fordítva kötött be valamit. Kár volt, inkább a jóember arcát kellett volna.
2014. szept. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én egy vezeték nélküli Philips fejhallgatót vettem kb. három éve. Két év garancia volt rá. A megvétel után kicsit több mint két évvel tönkrement az egyik oldala, azaz nem szólt. Egy éve megcsináltattam, azóta nincs vele gond. Nem mondom, hogy maximálisan elégedett vagyok vele, de összességében nem rossz. 10.000-ért vettem.
2014. szept. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt az elmúlt 3 évben Thermaltake, Razer, Ozone, és Logitech. Fél évig birták max. Most egy Sennheiserem van kb 7 hónapja, és szerencsére még jó. :D
2014. szept. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem csalódás volt a sennheiser. Mindenki mondogatta, hogy ilyen jó, meg olyan jó, aztán vártam a csodát, és semmi. Nincs rossz hangja, de átlag középkategóriás fülhallgatóból jobb is, rosszabb is volt már.

Viszont láttam 60 körül a mediamarktban egy ilyen ufófejhallgatót (ami kétszer akkora, mint a fejed), na AZ hangzott.

2014. szept. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vezetéknélkülin én is gondolkodtam, mert láttam 10.000 ft-ért olyat, hogy kártyaolvasós (4 az 1-ben) Bluetooth-os, FM rádiós, beépített akksival 10 órán át megy, meg extrém puha fülpárnák... De azt mondtam, hogy amíg ez megy addig minek? Volt nekem egy Philips vezetékes fülhallgatóm és nem fej, na az bírta nekem 8 hónapig. Azért, mert a szára meg volt vastagítva. Volt a jack bemenet, és utána rögtön a kábelt egy szivacsos anyaggal vonták be. Na az ment 8 hónapig, az előző fülhallgatók meg 1 hónapig mentek nálam.
2014. szept. 27. 20:08
 6/6 anonim ***** válasza:

A Sennheiserek a Momentum kivétel nekem sem nyerők. Van egy JVC fülesem, egy SONY MDR zx 300-am, Most tervezek majd venni egy Bose QC 15-öst. Használt, de rohadtjó állapotban van és 20 ba ideadja a koma :D


Mi ez ha nem abszolút jó vétel?

2014. szept. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!