Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik sztereó DENON erősítőt...

Melyik sztereó DENON erősítőt válasszam? (kizárólag a hangminőség számít)

Figyelt kérdés

denon pma 680r távirányítható

denen pma 860 nagyon meggyőző

denon pma 700v papírforma szerint ez a legjobb



2014. nov. 1. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Meg kéne hallgatnod konkréten, bár simán lehet, hogy vakteszten kevernéd őket.


Amúgy tökéletesen mindegy, hogy 0.07% a THD, vagy 0.02%...

2014. nov. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajna nincs rà lehetöségem. És nogyon sokat szàmít a hangfal lehet hogyha elmenék kipróbàlni mielőtt megveszem. Nem biztos hogy az iletőnek az erősítőhöz paszló hangfalai vannak igy hiàba halgatom rosznak fogom megitélni
2014. nov. 3. 15:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Na ebben sok igazság van. Vigasztaljon, hogy hangsugárzó és hangsugárzó között sokkal nagyobb különbség van... (lehetséges, hogy ezeket az erősítőket vakteszten simán összekevernéd)

Amúgy nem rossz gép ez egyik sem.

2014. nov. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

már csak azt szeretném tudni hogy meg éri e kockáztatni

ugyanis a DENON PMA 860 91-es gyártmányú ,és a régi potik hajlamosak egyik pillanatról a másikra megadni magukat.

menyibe kerülne a potikat kicseréltetni ? illetve érdemes e ilyen régi vasra költeni ?

2014. nov. 3. 16:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Konkréten ilyen DENON gépem nem volt, ezért óvatosan nyilatkozom.


Nézd, van nekem Marantz 2216-os 1977-ből, semmiféle baj nincs vele.

Meg van Marantz erősítőm a 80-as évekből, azzal volt gond, de egyáltalán nem a potméterekkel... :)


Meg Pioneer A 443-am, meg DENON DRA 345 volt nekem, egyik sem mai gyerek potméter hibával még soha nem is találkoztam!

2014. nov. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát tényleg nem mai gyereke. am nekem az 1. hifis élményem egyik rokonom orion se 260.á vall volt borzasztón recsegett sistergett pattogott ,de még a mai napig működőképes :)
2014. nov. 3. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!