Egy ilyen configba milyen tápegység kell?

Figyelt kérdés

Majd ilyet akarok venni, gamelésre, hosszú távra.


Ház: Thermaltake Commander MS-III VO100A1W2N


Alaplap: Asus H87-PLUS


VGA: Sapphire Radeon R9 270X Toxic 2GB 256bit DDR5 PCI-E


Processzor: Intel Core i5-4670K 3.4GHz LGA115


HDD: Toshiba 2TB 64MB 7200rpm SATA3 DT01ACA200


RAM: Kingston 2x4GB DDR3 1600MHz HyperX Fury Black HX316C10FBK2/8


SSD: Samsung 840 Evo 120GB SATA3 Basic


Meghajtó: Asus DRW-24F1ST



Ebbe még majd idővel még egy ugyanilyen VGA, meg ha eljön az ideje, akkor még 4 vagy 8GB RAM, aztán stb. de a többit aligha kell, talán a procit, de ez persze még jóval a VGA után lesz, mert inkább VGA-t kajál a játék egyértelműen.


Ilyen tényekkel MOST alapállásban milyen/mekkora táp kéne?

Először még csak olyan gépet fogok venni, amit leírtam, de vehetek mondjuk nagyobbat, hogy elbírja a gép fejlesztést? Vagy nem ajánlott?



2014. nov. 7. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy ilyen kártya kb 180Wot eszik, plusz a gép többi része még mondjuk egy százas.

Egy normálisabb 600as el kell vigyen 2 ilyen kártyát a géppel együtt. Mondjuk seasonic, fsp ilyesmi

Egyébként én is sokszor terveztem, hoyg majd veszek bele még egy kártyát, de mire odáig jutottam mindig inkább eladtam a régit és vettem egy dupla olyan gyorsat, slivel crossfireval több a szivás sokkal

2014. nov. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm
2014. nov. 7. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!