Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ehez a TV-hez milyen házimozi...

Ehez a TV-hez milyen házimozi vagy nem tudom mi illik?

Figyelt kérdés

Vettünk egy Samsung UE40H6203AW modellszámú TV-t.

101 cm, 16:9, 1920x1080, 2 HDMI, 2 USB, stb.

Nem 3D-s.


Ehez majd idővel ilyen cuccokat akarunk venni:

-Egy 5.1-es hangfalszett vagy házimozi

-DVD, vagy jár a házimozihoz

-Erősítő, ha szükséges


Meg ezenkívűl még talán-talán egy játékkonzolt, de azt szerintem nem, majd még kellesz egy UPC HD box, de mindenképp egy SMART TV billentyűzetet, mert ugye SMART, mert már 1 nap belefáradtam a pötyögésbe.


De ezek nem lényegesek, a hang és DVD-vel vannak bizonytalanságok:


Kérdéseim:


Na, van egy sima DVD lejátszóm, ami mindent elvisz a Blu-Rayen kívül, és HDMI-s.

A kérdésem az lenne, hogy megéri-e megvenni a Blu-Ray-es házimozit, mert ugye nem 3D-s a Tv, anélkül is megéri?

Kell erősítő?

Vagy inkább vegyek egy 5.1-es hangfalszettet és maradjon-e ez a DVD?


Mert ha valaki azt mondaná, hogy vegyek Blu-Ray nélküli házimozit, hát nem szívesen vennék még egy ugyanilyen DVD-t.


Úgyhogy:

-Vagy egy Blu-Rayes házimozi, vagy pedig egy sima hangfalszett, esetleg erősítővel.


Szerintetek milyen hang és képlejátszó eszközök a legjobbak egy ilyen TV-hez?


Amit leírtam a hangfalon és DVD-n kívül fix minden, ez a kettő bizonytalan.



2014. nov. 9. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Bd-t minek vennél ha nem akarsz lemezeket venni vagy kiírni? Viszont így nem tudsz full hd filmeket nézni mert nincs mivel. Max a tvvel usbn keresztül vagy számítógépen keresztül vagy hálózatra kötve. Én is az utóbbi módon nézem. Én a helyedben ha tényleg kell a hangfal szett akkor csak azt vennék. Csak annyi a fontos hogy legyen rajta optikai hang bemenet,mert akkor minden ami a tvben megy tud rajta szólni.
2014. nov. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, én is így gondoltam, hogy a számítógépről wifin keresztül vagy pendrive vagy külső HDD.

Akkor hangfal lesz belőle, a mostani HDMI-s DVD-m meg megint csak tökéletes mellé.

2014. nov. 10. 13:51
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. nov. 10. 13:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicsit sántít ez a hdmi dvd mert minek lenne benne hisz a dvdhez nem kell. Lehet usbn keresztül le tudja játszani az mkvt is.
2014. nov. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom, annyit tudok, hogy van rajta, tudom hogy néz ki, meg fölé van írva hogy HDMI.


Egyébként Philips DVP3980/12

2014. nov. 10. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!