Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Filmnéző/virtuális szemüveg?...

Bitangjó kérdése:

Filmnéző/virtuális szemüveg? (többi lent)

Figyelt kérdés

Faternak szeretnék karácsonyra venni egy ilyen "virtuális" szemüveget vagy ilyesmit :) Ebay-en találtam ilyeneket: [link]

Kb 35-40 ezret szánnék rá max és az lenne a kérdésem, hogy mire érdemes figyelni egy ilyennél? Gondolok itt a felbontásra meg ilyenekre. Nem játékra kellene, hanem csak film nézésre!!!! Köszönöm előre is a segítséget!



2014. nov. 13. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyjából azokra, amit írtál.


Csak érdekességnek, van más típusú szemüveg is, mint a Google okos szemüvege, de ez árban is egészen más kategóriába tartozik, viszont jó tudni róla, hogy valaha talán elérhető is lehet.


[link]


Csak tudj róla, ha már érdekel a téma.


A Google Glass jelenleg még bőven az elérhetetlen kategóriába tartozik, a jövő intelligens termékét csupán a szemüveghez alkalmazásokat író fejlesztőstúdiók vásárolhatják meg, ők is darabonként 1500 dollárért. Egyelőre tehát nem kell attól tartanunk, hogy kitiltanak minket kedvenc mozinkból vagy sztriptízklubunkból azért, mert nem tartottuk be a szabályokat, és az intelligens szemüveget viseltük.

2014. nov. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt láttam én is, viszont engem olyasmi érdekelne mint amit linkeltem. Nem kellene ilyen hiper szuper, csak annyi, hogy lehessen vele filmet nézni :) Azért köszi :)
2014. nov. 15. 01:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezelőtt kb. 30 évvel láttam olyan szemüveget, Budapesten még a Majakovszkij utcában volt egy műszaki bizományi és 30 ezer forint volt akkor az ára. Viszont akkoriban egy havi fizetés kb 10-15ezer körül volt havonta.


(Majakovszkij u. = Király u. még 1990 előtt.) :)


Tudom, ezzel se tudtam segíteni, csak érdekességképpen mondom.

2014. nov. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!