Sammy1203 kérdése:

Milyen laptopot érdemes vennem elsőre? Kezdőként nem igazán értek hozzájuk, emellett főképp írásra, filmnézésre, internetezésre használnám. Ismerősöm csakis Asus gépet ajánlott, mert szerinte az a legmegbízhatóbb, legstrapabíróbb.

Figyelt kérdés
Emellett ha internetezni akarok vele, kell vennem egy külön modemet, vagy az asztali gépre kötött internetet is csatlakoztathatom hozzá párhuzamosan?

2014. nov. 15. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen árkategória?
2014. nov. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem modem kell, hanem router az internet elosztásához.

Az Asus gyártja a legolcsóbb árkategóriában a legrosszabb gépeket.

Új kell feltétlen, vagy használt is jó, ha az jó állapotú és sokkal jobb a minősége, mint egy újnak?

Mekkora összeget szánsz a laptopra?

2014. nov. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

asus ugyanolyan minőség mint bármi

én csak apple laptopot ajánlok, akár használtan is, az oprendszer miatt is meg a szervizháttér miatt is, és nekem nagyon bevált a hardver is

és sose fagy le

2014. nov. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ismerosod valoszinuleg markab*zi, ezert ajanlotta csak az Asust. Felre ne erts, nem akarnam blamalni az Asust, de szerintem egyaltalan nem emelkedik ki a tobbi kozul. Altalaban minden gyarto business osztalya a legjobb, azok a legmegbizhatobb laposok, kozep es also kategoriaban mar van egy-egy gyengen sikerult szeria, de ugyanakkor jok is vannak szep szammal. Legegyszerubb ugy lesz ajanlani, ahogy elottem is irtak, ha adsz egy osszeget, amennyiert vasarolni szeretnel.
2014. nov. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Használt is megfelelne, de nem tudom, megbízhatok-e effajta termékek esetében a minőségben. Körülbelül százezret tudnék rákölteni.
2014. nov. 15. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!