Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tv vásárlás előtt állok, a...

Tv vásárlás előtt állok, a készülék ki van nézve, viszont lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés
Tehát a lénye találtam egy elég jo full HD LED tévét, itthon műholdas t-home szolgáltatás van és a beltéri egységen csak scart kimenet van ami ugye mint már tudom a jobb tv-k esetén nem előnyös, így hát a konkrét kérdés hogy válthatok beltérit amin van hdmi kimenet is, es ha igen akkor milyet keresek??

2014. dec. 2. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A szolgáltatódnál előfizetsz hd csomagra és kapsz ingyen.
2014. dec. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Így van, fizess elő a Családi HD+ csomagra.

Milyen TV-t néztél ki?

2014. dec. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy Samsung full HD hyper real engie képjavító rendszerrel...
2014. dec. 3. 21:08
 4/7 anonim ***** válasza:
És?
2014. dec. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És az a problémám hogy nem akarok csomagot váltani a szolgáltatónál, viszont a tv adottságait ki akarom használni mert a jelenlegi csomagban is vannak olyan HD csatornák amik számomra megfelelőek, de az új beltérihez új csomag kell tehát patt helyzetben vagyok. Persze vehetnék használt hdmi-s beltérit de a kártya nem engedné működni ha jól következtetek....
2014. dec. 4. 21:44
 6/7 anonim ***** válasza:
A T-home Sat TV-nél nincs HD adó, csak abban a csomagban, amit írtam.
2014. dec. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A családi és a családi+HD között ha jól tudom 2-300 Ft az eltérés, szóval nem kell nagy összegre számítanod.
2014. dec. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!