Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a jobb választás? Xbox...

Melyik a jobb választás? Xbox One + iPhone 6 vagy iPhone 6 + iPad Air + egy gyengébb PC?

Figyelt kérdés
Most szeretnék venni iPadet vagy egy Xbox Onet. Melyiket javasoljátok inkább? Van egy iPhone 6-om, és e mellé kéne. Tudom használni az Xboxot tablet helyett böngészésre? Melyik kombináció jobb és miért?

2014. dec. 22. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Biciklit vagy vasalót vagy hajszárítót vegyek.
2014. dec. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezert nem tudom en sem eldonteni, es ezert kertem segítséget is.
2014. dec. 22. 20:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Két telefon, két tablet, két számítógép közötti döntésben még tudunk segíteni, de két teljesen másra való eszköz között való döntésben már nem.

Biztos lehet böngészni Xbox One-on is, de mivel azt nem böngészésre tervezeték, nem is nyújt akkora felhasználói élményt böngészéskor mint egy PC vagy akár egy tablet.

Mérlegeld a dolgot. Az internetezés, böngészés, mobilitás, kapcsolattartás vagy a játszás a fontosabb?

2014. dec. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Meg atgondolom, köszönöm. De ti milyen érveket, ellenérveket tudnátok mondani mellettük?:)
2014. dec. 22. 20:34
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

vegyed az ipad-et, az xboxot majd máskor

az ipaden tudsz mindent csinálni, játszani is

az xboxon nem tudsz semmit csak játszani

2014. dec. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
iPad remek dolog tartalomfogyasztásra bármilyen körülmény között. Lehet rajta játszani is, de a legkomolyaabb játék sem közelíti meg az xboxos játékokat, ahogyan a gyenge pcn sem fogsz xboxhoz hasonlo jatekélményt találni.
2014. dec. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
I6+ipad air+gyengébb pc.
2014. dec. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%

Ha telefonálni is akarsz én iphone 6 plust vennék 64gb

Ha játszani xbox one


Viszont nem értem "gyengébb pc" felsoroltak átlagára majdnem 150k (iphone 6 plus 200+)Annyiért már gci jó pc-t össze lehet rakni

2014. dec. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van már iphone 6-ja,írta,el kéne olvasni kedves utolsó.Kérdező:tarts meg az iphone 6-ot,vegyél egy sima iPad Airt,lehetőleg 32GB-ot,és egy gyengébb pc-t.
2014. dec. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!