Van egy külső HDD-m, és először nem láttam a saját gépben, de aztán adtam neki betű jelet és most látom. Viszont leszeretném formázni FAT32 - re de nem látja a program. Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
Azért kell nekem FAT32, mert van egy rgh-s xbox 360-om és erről a HDD-ről szeretném futtatni a játékokat.

2015. jan. 4. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
A Windows 32GB-ig csinál fat32 partíciót. Ha az kevés, akkor egy partícionáló programot kell telepítened, azzal le tudod formázni.
2015. jan. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Például:

[link]

2015. jan. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nekem van egy ilyen programom és az a program nem látja. Csak a c meghajtót látja a program.
2015. jan. 4. 12:25
 4/5 A kérdező kommentje:
a program neve fat32 gui
2015. jan. 4. 12:26
 5/5 A kérdező kommentje:
Ki próbáltam amit küldtél programot és sikerült köszi szépen. Valószínüűleg az én programom volt rossz :D
2015. jan. 4. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!