Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox one vagy Ps4 controller...

Xbox one vagy Ps4 controller a kényelmesebb, jobb szerintetek?

Figyelt kérdés

Nekem volt Ps3 Xbox360 is.Nekem valahogy sokkal jobban bejött az xbox controller Valahogy a gombák elosztása

sokkal jobb legalábbis minden játéknál ügyesebben tudtam kezelni.

Sajnos nyílt titok hogy most a ps4 jobban sikerült mint a one de egyedül a controller az ami visszatart a Ps4 megvásárlásától valahogy nem jön be a controller.

Nektek mik a tapasztalataitok?


2015. jan. 10. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%

Istenem de fel tud b**ni az ilyen kérdés.

Ez csak egy szaros joystick, nehogy már ezen múljon hogy melyik konzolt választod.


Igen, elismerem az X360 joystickja is jobb volt mint a PS3-é, és az Xbone-é is jobb, mint a PS4-é, de ettől függetlenül a PS3 és PS4 joystickja sem olyan szar, hogy ez miatt más konzolt kelljen venned.


Akármikor váltok az Xbox és PS joystick között abszolút semmi reakcióm nincs, nem gondolok játék közben arra, hogy "de jó lenne, ha most Xbox joystick lehetne a kezembe", azt se tudom, hogy joystick van a kezembe, csak játszok és kész, nem kell ilyen szarokkal foglalkozni.


Beszarás.

2015. jan. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%
nekem is az X controller jött be, régen szerettem a ps-t de eléggé lemaradt mára, én is inkább xbox one-t vettem, sokkal jobbak a játékok, irányítás is komfortosabb rajta, sony pár év és eltünik
2015. jan. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Abszolút nem idétlen kérdés volt.De ha valaki nem szívesen tart a kezében egy joyt nem biztos hogy akar vele játszani.

A második válaszoló igen én is így látom.

2015. jan. 10. 18:34
 4/12 anonim ***** válasza:
17%
Meg veletlenul sem sikerult jobban a ps4mint az one..ami volt elonye a psnek az pont iden ..vagy a kozeljovoben fog eltunni sot le is fogja hagyni az xbox a pst..de utana kellene nezni mielott butasagokat leirnad...stabilabb is a Box .
2015. jan. 11. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem sikerult jobban a ps mint a box ..erosebb lett dehat ez mindig igy van..joval stabilabb a box
2015. jan. 11. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Azért mertem leírni hogy a ps jobban sikerült.

Mert igen utánanéztem és nagyjából minden teszt oldal

ezt írta...

De egyébként meg nem ez volt a kérdés úgy hogy köszönöm hogy megint a semmire válaszoltatok...

Ha nem tudtuk a kérdésre válaszolni akkor a fenti nyíl segítségével lépjetek vissza.. Nem kell kommentálni ha nem a kérdésre adsz választ.

2015. jan. 11. 12:17
 7/12 Bill2000 válasza:
Ps4-el tudsz játszani XBOX ONE Kontrollerrel is :D
2015. febr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi de szerintem úgy kellett volna írnod hogy ha xbox kontrollerrel tudok játszani akkor a ps joy al is:D is:D
2015. febr. 9. 00:15
 9/12 anonim válasza:
Életem legkényelmetlenebb kontrollerje az Xbox One kontroller volt. Ha az Xbox 360 és a ps3 között kellene döntenem, akkor Xbox 360, de az új konzolok közül csak a ps4 jöhet szóba. Nekem az Xbox One kontroller valahogy nem akar a kezemre állni. De persze ízlések és pofonok.
2015. jún. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem a PS kontrollerei jobban bejöttek, Az Xbox(360,one) kontrollereitől kb 1 óra után elkezdtek fájni az ujjaim, meg a külseje se nagyon tetszik, olyan ormótlan, kövér.
2015. nov. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!