Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mért csinálja ezt a hangfalam?

Mért csinálja ezt a hangfalam?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy Water Dance márkájú ''Water Dance Speaker''-t,és ha számítógépre csatlakoztatom zúg,ha nem megy semmilyen hang,viszont ha telefonról hallgatok zenét nem zúg,viszont előző hangfalam gépre és telefonra csatlakoztatva se zúg.

Mi lehet a baj?



2015. febr. 25. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen gondom már nekem is sokszor volt, a pc hibája, de még én sem jottem rá, hogy mit tudnék vele csinálni, hogy rendesen mukodjon. Alapvetoen az a gond, hogy a pcbol zaj jon, amit valahogy le kellene szurni. PL. tápoknál ezt úgy oldják meg, bizosan már te is láttál olyat, hogy a kábel végére(vga kábeloknál mind a két végére) tesznek folytótekercset, igazából ez csak egy ferrit henger, ami a kábel korul van(úgy néz ki, mintha a kábel végén a konnektor elott lenne egy nagy henger ráolvasztva a kábelra).

Persze hangtechnikánál más a helyzet, mert hogyha a kábel koré/kábelre tennél folytótekercset, az máris egy hangváltó, ami nem lenne túl jó, mert nagyon torzítaná a hangot.

Szerintem amugy lehet venni zajszuroket, majd utánanézhetek, este visszaírok!

2015. febr. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm:)
2015. febr. 26. 19:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy ilyen késon írok, de csak most tudtam ide jutni.

Nos, nekem nincs otletem annak ellenére sem, hogy valamennyire értek ilyen dolgokhoz, egyik haverom azt mondta, hogy pc-ben kell a hangkártya csere. Szerintem igaza van, de az nagyon sok macera meg pénz lenne, én sem tudok ezzel mit csinálni.

2015. febr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!