Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy RCA 5GB-os lejátszóm....

Van egy RCA 5GB-os lejátszóm. Hogy használjam?

Figyelt kérdés

Általába nem vagyok hülye az ilyesmihez, de ennek a menüje totál szar. Először is: total commanderben nem is érzékeli, csak Media Pl.-ben lehet másolni rá számokat. Miután rámásolom, külün mappába teszi előadó szerint. És ha én nem akarom így? Szinte semmit nem enged közvetlen, még mappát se lehet létrehozni rajta.

Van valahol ehhez valami program? Vagy hogy tudnám én létrehozni rajta a mappákat? Elég idegesítő, hogy egy saját összeállítást akarok hallgatni, és számonként kell keresgelni. Köszi a segítséget előre is!


2008. aug. 25. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezekszerint MTP eszközként ismeri fel az oprendszer (nekem is ilyen lejátszóm van). Ha Total Commanderben akarod használni, akkor le kell tölteni és telepíteni ezt a plugint:

[link]

Ezután, ha a hálózatokra kattintasz TC-ben, akkor ott megjelenik ez a plugin is. Rákkatintva pedig tudsz zenét (filmet, képet stb) másolni a lejátszódra.

Viszont playlistre nincs tippem.

2008. aug. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2008. aug. 27. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!