Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért fagy le a szamitogepem?...

Miért fagy le a szamitogepem? 10 perc alatt lefagy ha netezek sokszor meg a windowst sem tolti be es megall.

Figyelt kérdés
Ha játszani akarok akkor akar 1 perc alatt le fagy csökkentett módban viszont soha de úgy meg nem tudok jatszani. Valaki tudna segíteni hogy mit kellene cserelnem?
2015. márc. 17. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:

1000+1 oka lehet.

Pl. húzd újra.

2015. márc. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ujra volt telepitve nem jo
2015. márc. 17. 20:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Hasonló jelenségeim voltak processzor hőfok túllépésnél. 1órát tudtam használni, majd pihentetni kelett fél órát, mert ha újrainditottam akkor megakadt a windows 7 logonál, és soha nem töltött be.
2015. márc. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem melegedés, akkor egy memtest megmutatja már szerintem.
2015. márc. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2Ram van bennne es teszteltem ugy hogy kivettem egyiker aztan masikat es sehogysem jó
2015. márc. 21. 10:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól még lehet mindkettő hibás, főleg ha nem nagyon konyítasz a dolgokhoz és feltehetően puszta kézzel fogdosod a modulokat. Ez a memtest:

[link]

2015. márc. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!