Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok ajánlani jó laptopot...

Tudnátok ajánlani jó laptopot 120-150 között? Laptopváltás!

Figyelt kérdés

Van egy majdnem 8 éves Asus X51R laptopom.Mostmár itt az ideje lecserélni,pedig még mindig semmi masszív,nagyon szeretem,de már öreg,és néha összeomlik,egyetemre pedig nem lesz biztonságos.

Hasonlóan jó minőségű lapit keresek,sajnos magasak az elvárásaim és kicsi a pénztárcám :D

Ami fontos, hogy jó legyen az akksija (min.4 óra), jó legyen a videókártyája, min. 4 GB ram, összeszerelésileg nekem ne lötyögjön a zsanér 2 hónap használat után, ne legyen ramaty..

Ötletek? Lenovo G50-nel szemezek

Amire használva lenne :

-tanulás

-böngészés

-videó nézés (youtube HD/Fhd videók ne laggoljanak)

-film nézés (szintén ne laggoljon)

-esetleg játék


Vagy jobban megérné használtan egy gamer laptop ?



2015. ápr. 3. 20:39
 1/4 anonim válasza:
Itt az enyém, a felét se éri. De attól még ajánlom:)
2015. ápr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

G50 nem jó, mert nem strabíró, lenyomod a space-t és bekajlik az egész.Játék ennyiből nem lesz, amelyik gépben ennyiért videokártya van, az nem ér semmit.

Használtan pedig elég nagy lutri gamer laptopot venni, mert azok 2 évre vannak tervezve, sokkal hamarabb elromlanak a fokozottabban melegedő laptopok.

2015. ápr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szüleim is Lenovo G50-et vettek maguknak, de már megbánták!

A merevlemez kondíciója 1 hónap után 100%-ról 70%-ra esett pedig vigyázva volt rá! Emellett a zsanér is elkezdett lötyögni.


Én inkább egy Fujitsu gépet ajánlanék. Azok a legjobbak szerintem. Nekem is az van ( Fujitsu Lifebook AH552 ), és már 2. éve tökéletesen működik. Nem lötyög semmi, nem kopott el semmi. Ha letakarítanám róla a port, úgy nézne ki mint egy zsír új gép, pedig elég sokat használom. :)

Itt van például ez: [link]

Játszani csak nem túl gépigényes játékokkal fogsz tudni, de laptop nem is játékra való!

2015. ápr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amit ez előző ajánlott az egész jó amúgy.

Acert és Packert Bellt ne vegyél és a használtakat is kerüld.

Dellek drágák picit, viszont azok nagyon jók és a garancia is normális, sz.r gépre nem vállalnak 3 évet.

Haswell procis gépeket nézzél ( [link] mert azok keveset esznek (3-4 óra megvan a legtöbb gépnél) és kulturált "videókártya" van bennük, no játszani ezekkel sem lehet, ahhoz kell egy erős dedikált VGA.

2015. ápr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!