MacBook Air 2014-es vagy 2015-ös változatot éri meg jobban? Milyen adatokra figyeljek oda?

Figyelt kérdés

Szlovákiai vagyok, szóval ha itt veszem a gépet akkor az csak szlovák nyelvű lesz, vagy át lehet állítani magyarra is? :)

Köszi előre is.

17/L



2015. máj. 13. 21:42
 1/6 A kérdező kommentje:
*változat
2015. máj. 13. 21:43
 2/6 anonim ***** válasza:
A billentyűzet szlovák nyelvű lesz(gondolom ha van magyar biztosan van szlovák bill is), de a operációs rendszert minden további nèlkül átállíthatod magyar nyelvűre. A rendszerbeállításokon belül a nyelv menüben a magyar nyelvet húzod a lista legelejére. 😊
2015. máj. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2015. máj. 14. 05:55
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Szívesen. Nem tudom mennyi pénzt tudsz költeni rá, meg azt sem, hogy szlovákiában mennyibe kerülnek a gépek. Viszont ha megteheted én elgondolkoznék egy új macbookon ami igazán könnyű kis hordozható gép lett. Igaz nem annyira erős mint az air, de ha nem akarsz videót vágni vagy nagy táblázatokat kezelni,akkor tökéletes lesz neked. Az airrel egy baj van és az a gyenge kijelzője. Ha csak magában nézegeted,akkor nem tűnik fel, de miután ránézel egy macbook pro-ra egyből meglátod a különbséget. Az air kijelzőjének kicsi a felbontása és rosszabb a betekintési szöge is. Az új macbooké pedig retinás kijelző ami tényleg szép. Ha megengedheted magadnak, a helyedben megnézném azt is. :)
2015. máj. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az új MacBookról én nagyon lebeszélnélek.

Drága és ahhoz képest még durván sz*r is. Már bocs a kifejezésért.

Egyetlen egy USB-C port van rajta semmi más. Ezen keresztül kell tölteni, külön adapter kell hozzá, hogyha egy pendrive-ot, telefont, vagy bármi mást rá kell dugni. Ráadásul nem tudod egyszerre tölteni és pendrive-ot használni.

Szerintem ez a vicc kategória most az Apple-től. A régi Macbookomat nem cserélném el erre, vagy max eladnám egyből és vennék helyette egy használt Pro-t vagy Airt inkább.

2015. máj. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Teljesen lényegtelenek az igények stb. nézzük meg összehasonlítva a legújabb Air-el:


MacBook\

MacBook Air 13":


470K Ft\

360K Ft

12" 2304x1440\

13,3" 1366x768

0,35–1,31cm,0,92kg\

0,3–1,7cm, 1,08kg


Vékonyabb,szebb kijelző,de megér-e +110K Ft-ot?


2x1,1GHz Intel Core M\

2x1,6GHz Intel Core i5

8GB RAM\

4GB RAM

Intel HD Graphics 5300\

Intel HD Graphics 6000

39,7W akkumulátor\

54W akkumulátor


[link]

2015. jún. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!