Jani0126 kérdése:

3 utas hangszorot lehet melynyomokent hasznalni?

Figyelt kérdés
Vettem egy clarion srg 2033 tipusu hangszorot.3 utas 20 centi a kslaptartoba raktam de nagyon gazul szol.Valoszinu azert mert kalaptaroban van.Vettem elore ajtoba gyarit amivel regen jol szolt viszont szeretnek bele egy kis plusz melyet.Mely ladat ki kellett vennem mert nem fer el a babakocsi.ezek a 20 centisek jok lehetnek melynek ha levagom a frekvenciat?Vagy vegyek kifejezetten melysugarzot? Van kulonbseg? Ez lemegy 28hz-ig vagy nem csak ez szamit?

#hangszóró #autóhifi #3 utas hangszóró #Melysugarzo #mely beepites
2015. máj. 18. 08:11
 1/7 Osynho ***** válasza:
Te írtad, hogy gázul szól. Akkor mi a kérdés? :)
2015. máj. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

20 centis hangszoro,kalaptartoban,28Hz-ig???!!!! Hm? Ilyen nekem is kell!

Ha levagod a frekit akkor természetesen mélyet fog imitalni,de 28Hz-ben ne reménykedj!

De vannak jo free-air mélyek,én akkor mar azt vennék!

2015. máj. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Osynho ***** válasza:
Azt azért tegyük hozzá, hogy természetesen erősítőről hajtva. Fejegység felejtős. :)
2015. máj. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Igen,igaz!Az erösitöt lefelejtettem! sorry
2015. máj. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint,ha csak a mely reszet hasznalom akkor sem lessz olyan mint egy free air 20 centis melynyomo.Es free air az jol szolna a kalaptartoban is?
2015. máj. 18. 12:29
 6/7 Osynho ***** válasza:
Persze, hogy nem lesz olyan.
2015. máj. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi a segitseget akkor megprobalom ezeket eladni ed veszek free air melyt.
2015. máj. 18. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!