Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik csaláskódot használjam...

TIMMMI kérdése:

Melyik csaláskódot használjam (TheSims3)?

Figyelt kérdés
A Sims3 Szigetvilág kiegészítőben ugye vannak búvárterületek. Nos én ezeket szeretném szerkeszteni és városszerkesztőben ha rámegyek fel is ugrik hogy szerkeszthetem, de ha rá szeretnék menni azt írja ki hogy csaláskód szükséges. Valaki meg tudná mondani hogy mi ez a kód? Előre is nagyon szépen köszönöm!

2015. jún. 13. 14:36
 1/3 Luca02020202 válasza:
szerintem a testingcheatsenabled true kódra gondolt, ezzel a kóddal majdnem mindenre lehetőség nyílik (befogadhatsz vele egyszarvút, szerkeszthetsz vele random embereket, állíthatod a szükségleteit az emberednek stb) de ezzel csak óvatosan, mert elvileg összeomolhat tőle a játék (bár nekem még sose volt ilyen gondom)
2015. jún. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, megpróbálom és igen én is szoktam használni ezt a kódot, de még nekem sem volt vele gondom.
2015. jún. 16. 09:35
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem segített...Nem tudom mit haszáljak.
2015. aug. 11. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!