Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Olyan monitoron aminek saját hangszórója van meglehet azt csinálni h azt valahogy kikapcsolom és inkább külső hangszórókat használok?

Keress kérdéseket hasonló témákban: monitor, hangszóró

2015. jún. 13. 16:39  Privát üzenet  

A válaszok
Lehet

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2015. jún. 13. 16:44 Privát üzenet
Just A. Guy nevű felhasználó válasza:

Menüben kikapcsolható, vagy legrosszabb esetben lehúzható a hangerő, de szerintem ha külön vezetéken kapja a hangot, egyszerűbb kihúzni

A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2015. jún. 24. 13:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Eddig a zenéimet saját videóimat cd/dvd-re írtam ki. Régebbi 5-6 éves cd közül 2 is meghalt. Külső merevlemezre gondoltam átmásolni. Mennyire időtálló és biztonságos ez a...
Van egy külső HDD-m, és először nem láttam a saját gépben, de aztán adtam neki betű jelet és most látom. Viszont leszeretném formázni FAT32 - re de nem látja a program. Mit tudnék csinálni?
Androidos tablet tud 2TB-s külső vinyót kezelni?
Az xbox360 ra 2008 as gép rádugtam egy 1TB külső HDD-t és csak 32gb ot irt a gép közbe üres a HDD most akkor ha vennék az xboxra a saját 250Gb os HDD-jét akkor azt se látná az egészet?
A jelenleg boltban lévő legújabb xbox360 -at is lehet rgh / jtag -oltatni? Illetve ez azt jelenti, hogy külső adathordozóra másolt játékokat tudok futtatni az xboxon / felmásolni a saját hdd- jére?
Laptop, ami nem látja a saját HDD-ét? Külső power box-ba áttéve, USB összeköttetéssel viszont látja, csak arról nem bírja elindítani a win XP-t. Tehát adataim megvannak, csak a...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!