Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Autós fejegységre csatlakoztat...

Infinity91 kérdése:

Autós fejegységre csatlakoztatott pillanatnyilag nem használt R. C . A kábel okozhat problémát (rövidzár, túlmelegedés, tűz)?

Figyelt kérdés

A lényeg. Van egy pioneer deh-p7650mp fejegység amit rca-n keresztül kötnék mobillal. De mivel a csatlakozója hátuljánál van nem venném le használat után.

1,Okozhat e problémát mint a pioneer mint az autóban?

Van a hátulján az aux dugasz mellett egy SW meg egy F dugasz is -Az mi a fene? Köszönök minden rendes választ.


2015. jún. 18. 19:36
 1/3 dirtboy ***** válasza:

rca-val hogy a fenébe csatlakozol telefonra?

ahhoz kéne telefonon is rca csatlakozónak lenni de nincs egyik telón sem.

ha jól gondolom rca-jack kábeled van viszont nem értem hogy játszol le róla zenét mikor a fejen az rca az kimenet nem pedig bemenet.


az SW subwoofer kiement,az F front kimenet.

2015. jún. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ha végig nézed amit írtam van egy AUX bemenetem.
2015. jún. 18. 22:07
 3/3 dirtboy ***** válasza:
100%

ha oda dugtad akkor oks,én a realre gondoltam hogy abba dughattad bele.

a kilógó vége a jack lesz ugyebár,nyugodtan hagyhatod ott nem lesz semmi zárlat.

2015. jún. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!