Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mélynyomó + erősítő autóba?

Mélynyomó + erősítő autóba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy gyors eldöntendő kérdésben kérném a segítségeteket! Egy ferdehátú 5 ajtós G Astrába szeretnék mélyládát + erősítőt.

Ládák:

[link]

[link]

Erősítők:

[link]

[link]

[link]

Ezek közül szerintetek melyik lenne a legjobb páros?

Válaszokat előre is köszönöm!



2015. jún. 21. 20:45
1 2 3
 1/28 dirtboy ***** válasza:

Nyomók közül az sh audio-t választanám.

Volt dld-m de nem sokáig,ezek a dld-k nem jók,IW12 ami már azért jó is.


Az erősítők közül szerintem egyik sem lenne jó választás.

Ne vedd meg ezeket a nyomóhoz.


A rendszer többi darabja micsoda? Mibe kell illeszkednie és milyen stílusú zene lesz?

2015. jún. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Van egy pioneer fejegységem (4x50W, első ajtókba gyári hangszóró, hátsókba pedig 16 centis sony xplod kb 40W RMS. Zeneileg pedig dubstep, coronita, discos zenék ez a vonal.
2015. jún. 22. 07:12
 3/28 A kérdező kommentje:
Az erősítőkkel egyébként mi a baj?
2015. jún. 22. 07:13
 4/28 dirtboy ***** válasza:

Drágák és nem is elég erősek ide.

30 ból új garisat,D osztályút,erősebbet és márkásabbat tudsz venni.

pl krüger & matz km1002.

A rendszeredből ugyan ki fog lógni kicsit ez a kis drágaság de elégedett lennél vele.


Sajnos a rendszered többi része hagy némi kívánni valót maga után de nem szólok bele,ha így tetszik neked a hangkép és a minőség akkor nincs baj.

Azt azért még megjegyzem hogy amit írtál 4x50W azt elfelejtheted,közelében nincs egy fej a 200W össz.teljesítménynek.

10A-es biztosítékukkal lehetetlen és a 10A mindenre elég nem csak a végfoka de minden áramfelvétel mechanika,display minden azon keresztül megy és mégsem olvadnak ki.

Van videó neten amin 170ui-t-val zenélnek szobában és műszer méri az áramfelvételt is folyamatosan.

60-ig skálázott hangerőnél 40-41nél 2,8-3,5A közt járkál az áramfelvétel.

Abból már számolhatsz hogy mégis hány Wattot tolhatott a fej,csak ki ne felejts a hatásfokot kb 60%.

Nagyjából 15W fog kijönni csatornánként magas THD mellett természetesen.


Ezért van az hogy aki vesz egy valós 4x40-50W rms-tudó jó hangú erősítőt le döbben hogy mennyivel jobban szól mikor PAPÍRON a fej végfoka is pont ennyit tud.

És a jobban szólást nem csak hangerőre értem hanem a hangnak a minősége is jobb.

2015. jún. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Osynho ***** válasza:
Jajjj, ezek a mese wattok... :D Csak ládához ne 4 csatornás erősítőt nézz.
2015. jún. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Jó, hogy felhoztad a Krüger & Matz-ot mert pont ma találtam egy olyat.

[link]

Meg még ez a Raveland is jónak hangzik bár én nem ismerem.

[link]

Tudom, hogy nem nagy szám a hangcucc de nem is volt drága meg viszonylag jól is szól, de msot már felakarom dobni egy ládával.

2015. jún. 22. 19:46
 7/28 A kérdező kommentje:
Jut eszembe, nem te hirdeted a Krügert? :D
2015. jún. 22. 19:47
 8/28 dirtboy ***** válasza:
Na ez jó ha pontvan eladó sorban. Nem nem én vagyok az eladó,akkor nem új krügert mondtm volna.
2015. jún. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Gábor t ***** válasza:

A balaupunkt ujonnan 22ezer.:(

[link]

Itt nézz körül alaposan.

2015. jún. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
20nál többet nem nagyon akarok adni erősítőért, és újak ilyen árba nagyon kis teljesítményűek. Használtan viszont már kilehet fogni jókat jóállapotban. Egyébként amit fentebb linkeltem raveland-ot arról mi a véleményetek?
2015. jún. 22. 21:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!