Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Olyan 3D film érdekel aminek...

Odon GT kérdése:

Olyan 3D film érdekel aminek nem csak térhatása van, hanem ki is jön vmennyire? külső vinyó csatlakoztatva a tv're.

Figyelt kérdés

Na az van sráccok hogy letöltöttem állítólag a legjobb 3D-s filmet az Avatart, 24GB volt kb, mondjuk volt 40GB-os is lehet hogy azt kellett volna letöltenem?

Csak Hogy azért mert ennek is csak térhatása van, es ugyanúgy nem jön ki semmi.. (azt ne mondjátok hogy velem van a baj mert néztem már 3d's vidit rajta és ott kijött a tárgy, meg az élőlények is. )

vagy esetleg olyan baj lehet hogy azért nem jönnek ki ezzek a szarok mert hogy külső vinyón megy bele dugva a tv-be..?

vennem kéne esetleg blue ray lejátszót és arra rá írni a filmeket? de van ps4 is hátha lejátsza, vagy vennem kéne eredeti filmet, vagy még egy utcsó dolog amire gondoltam hogy esetleg szarul töltötték föl..? bocsi a fárasztásért de már vagy 3filmet töltöttem le aminek 3d-s nek kéne lennie! :(

Előre is köszönöm mindenkinek a válaszát!


2015. júl. 12. 00:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez digitális jel, tehát egy kenyérpirítóról lejátszva is 3d-s lesz.

Ehhez szemüveg kell, de van többféle 3d is.

-magenta cián szemüveges

-passzív fénypolarizálós szemüveges

-aktív/passzív szemüveges+3d tévé (váltott-sorosan vagy egymás mellett kapja a képet a szem)

Otthon 3d tévé nélkül te csak az első kétfélét tudod megnézni (kék piros vagy sötét mozis szemüveges).

Az is lehet, hogy a lejátszó progiban külön kell állítani, de szerintem ezek csak 3D tévén/monitoron mennek, vagy hasonló.

2015. júl. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Filmekben csak ritkán és főleg a jó ízlés hiányában alkalmaznak ilyen parasztvakító effekteket. Ha csak ilyenre vágysz, keress valami erre szolgáló demó anyagot.
2015. júl. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Demot, vagy dokumentum filmet találni inkább.. "rendes" filmekben nagyon kevés a pozitív térhatás
2015. júl. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

bocsi azt elfelejtettem oda írni hogy samsung eh6400-as tv'm van, ami aktív szemüveges(full hd ba, blurayesen töltöttem) csak annyi hogy a kulso winchestert szoktam bedugni a tv-be,mindig rá tesszük havernál, nem pc-vel van csatlakoztatva..

Vki tud olyat linkelni amit látott már és tényleg fullra kijönnek a dolgok a filmbe,? előre is köszi, minden kérdésemre..

2015. júl. 12. 09:50
 5/5 A kérdező kommentje:
3D demokat linkelnétek, amik tényleg viszonylag jók..?
2015. aug. 7. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!