Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Üdv! A napokban vettem egy...

FeastCrow kérdése:

Üdv! A napokban vettem egy 82cm led tv-t, és egy 5.1 aktív hangfalszettet. Bekötöttem őket, szépen megy is a tv, de nem találok rajta audio bemenetet, a hangfal meg rca-val megy, de nem tudom hogyan, mivel kössem rá, hogy működjön?

Figyelt kérdés

2015. júl. 13. 01:24
 1/2 Szirty ***** válasza:

Ember legyen a talpán aki erre neked válaszol úgy hogy egyik készülék típusát sem írtad le.

(Pl. tudni kéne milyen kimenet van a TV-n)


Egyébként miért nem vásárlás előtt tájékozódtál?

Ha a TV hangját akarod a hangfalszetten hallani akkor a TV-n ne bemenetet keress, hanem kimenetet!

2015. júl. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Audio kimenet kéne és nem bemenet. Jobb esetben szokott lenni fülhallgató kimenet ezeken az LCD tv-ken, bár inkább külön forrásról indulnék neki DVD lejátszó vagy PC-re kötném inkább ez a házimozi szettet.
2015. júl. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!