Hogyan kell beállítani a kábeles digi tv-n az M4-et?

Figyelt kérdés
Belevették a kínálatukba, de nem találom sehol ennek ellenére a csatornát. A legnagyobb csomagom van egyébként a Digi Kábelnél, tehát e miatt, biztosan tudnám fogni, de valamiért mégsem tudom

#Digi kábel #M4 #nem tudom fogni
2015. júl. 25. 15:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
Le kellene egy csatornakeresést a tévén vagy a set-top-boxon és meg fogod találni. Eddig nem használt frekvencián sugároz.
2015. júl. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Doroghy válasza:
97%
Erre keresem én is a választ! Nem a Digitől vásárolt HD set top box-om van és nem tudom rávenni, hogy megtalálja. Próbáltam már kézi kereséssel is, de nincs meg. Több oldalon a következő paramétereket írják: 135500 kHz symbol rate 6000, QAM256, de nekem ezzel nem jön be a Synaps CHD-3100M set top box-on, hátha Neked így jó lesz!
2015. júl. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

# 2:


Ha optikai kábeles Digi van nálatok, ahol a terminálból megy a set-top-boxhoz a kábel, próbáltad, hogy újraindítod a terminált?

2015. júl. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
még nem próbáltam, de akkor kipróbálom hátha
2015. júl. 26. 18:15
 5/18 anonim válasza:
Nekem sem jön be sajnos a M4 a Synaps CHD-3100M set top box-on...digitv kábel szintén.
2015. júl. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nekem bejött, sikerült
2015. júl. 30. 19:33
 7/18 cobravico válasza:
100%
Nálam a Synaps CHD-3100M set top box-on kézi kereséssel a 136000 kHz-en, symbol rate 6000, QAM256 paraméterekkel bejött az M4 sport!
2015. aug. 5. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Köszi, már feltúrtam neten mindent, mire rábukkantam erre a kérdésre, és a fenti hozzászólásokban szereplő adatok valamelyikével, manuálisan sikerült beállítani végül nagy nehezen.

De annak mi lehet az oka, hogy otthon háromból három tévé egyike sem találja meg az automatikus csatornahangolás során?...

2015. szept. 6. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%

Én is megszenvedtem vele, ezért leírom a megoldást.


A hibát az okozza, hogy a TV beállítások menüjében a tartózkodási helyként Magyarország van megadva.

Azt kell tenni, hogy a tartózkodási helynek ki kell választani az én tv-men -- (a vonalkát, vagyis hogy nem adok meg tartózkodási helyet), ezután újra kell kerestetni a csatornákat, és láss csodát az M4 és az M4 HD is nornálisan működik. A dolog szépséghibája, hogy a Travel chanel, History, stb. amelyek több nyelven is sugározzák az adásukat, ezután angolul jelentkezik be. Ezen pedig úgy segíthetünk, hogy szintén a beállítások menüben találunk olyant, hogy a csatornák elsődleges nyelve - itt beállítjuk, hogy "magyar", és már meg is oldódott a dolog.

2016. jún. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Az én TV-m se találta az M4-et. Egy szoftverfrissítés segített, azóta minden oké.
2016. jún. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!