Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ipad mini-m cseréljem acer...

Ipad mini-m cseréljem acer aspire 5736z laptopra?

Figyelt kérdés
Megéri nekem? Jó laptop?

2015. aug. 10. 10:55
 1/5 beluska254 válasza:

Pontosabban az a kérdés hogy " neked " megéri e?

Attól függ mire használod/használnád, van amit tableten/iPaden nem lehet, de ha meg simán böngészés, zene hallgatás, videók nézése, amikre használod akkor arra az iPad mini is tökéletesen megfelel.

2015. aug. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Árban gondoltam. Hetek óta csak porosodik és vettem új telót (note3) és ez mellett már unalmas az ipad. Jófogáson kérdezősködtem és egy srác bele menne akinek ilyen lapfopja van. Nem tudom lehet hogy még jobbra is eltudnám cserélni? Többet ér az ipadom?
2015. aug. 10. 14:55
 3/5 gmarkocska válasza:
Hidd el egy ido utan megbannad a cseret. Z iPad mindig az fog maradni mig a laptop egy ev es elavult. Szoval szerintem ne csereld el
2015. aug. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Beszéltem azóta a gyerekkel és mo dta még 20e-t rá dob. Nem tudom... én már az ipadom 3. Hete nem is használom. Ugyan azokat sőt még többet megtudok csinálni a telomon. (Note3)
2015. aug. 13. 08:09
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és van valaki aki lehet ezt a laptopot kb 60 ezerért. Plusz ráfizetnek 20-at abból már új laptopot is vehetek
2015. aug. 13. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!