Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Magnat Rave 440 autós erősítőm...

Magnat Rave 440 autós erősítőmön a power led sem világít. Házilag meg tudom javítani / nézni hogy mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Szervizbe nem szeretném vinni, mivel 10k-t sem ér az egész. Ötleteket várnék, vagy árajánlatot, ha valaki meg tudná tákolni. Köszönöm

2015. aug. 20. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Ellenőrizd a biztosítékokat. [link]

És ellenőrizd hogy mindkét pozitív 12V megvan-e.

[link]

2015. aug. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezeket megnéztem, biztosíték ok, +12, földelés és kapcsoló szál ok. Sztem valami belső hibája lehet
2015. aug. 20. 16:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha a szétszedett panelon nem látsz semmi füstöset, akkor a házilag végezhető javítás végére értél.

A led a belső táp oszcillátora után van kötve, így az tuti nem megy benne.

[link]

Én a két FET-et nézném meg először (IRF234).

[link]

2015. aug. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Így szoktak meghalni benne. [link]
2015. aug. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, amint időm engedi meglesem!

üdv:

Kristóf

2015. aug. 21. 14:51
 6/6 A kérdező kommentje:
Szétkaptam, de a bordák alatt se látni semmi égett alkatrészt vagy eldurrant kondit. Tanácstalan vagyok... :(
2015. aug. 21. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!