Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit tegyek interneten lattam...

Mit tegyek interneten lattam egy szerencsejatekot beregisztraltam bankartyaval mukodik fuggo vagyok nemtudom megalni ha van penz kartyamon betteszem mit tegyek?

Figyelt kérdés
hogy alitsam le weboldalat vagy mi a teendom nem kis penzekrol van szo hetti 60 ezer forint letudom tiltani zeboldalat vagy vallami otlet?

2015. aug. 30. 19:32
 1/5 anonim válasza:

Attol hogy letiltod az oldalt nem lesz jobb!

Ugyis talalsz mas modot: kaszino,illegalis poker,sportfogadas..

Szakemberhez fordulj.

2015. aug. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legalább póker?
2015. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 JulesM111 ***** válasza:
Toljad csak a zsozsót, szükség van utánpótlásra ;)
2015. aug. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kqsinokql nincs gond en voltqm ott is azok hidegen tudnak hagyni csak ezt kiprobaltam mert ugy volt befuzetsz 3000 font korul 10 ezer fontal indulsz es ugy elkapot a hev hogy meg azota se tudok lealni de igy sportfogadas meg elmenni jatszani gepekhez nem erdekel ez az oldal netten valamiert mindig vissza huz azert akarom vegleg letikteni vagy leblokolni oldalat
2015. aug. 30. 22:40
 5/5 A kérdező kommentje:
forintal
2015. aug. 31. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!