Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az a problémám, hogy vettem...

Holzy kérdése:

Az a problémám, hogy vettem egy jvc kd-r861bt autómagnót. Szeretném rákötni az erősítőre, de nem kapcsolja. Rákötöttem a kék-fehér kábelre ahogy írja de még sem. A régi sonyval rögtön megy. Rca kimenetel van rajta. Szerintetek mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2015. okt. 7. 19:56
 1/10 dirtboy ***** válasza:

Kék kábel elvileg a remote,egybéknt rá kell mérni fejnél is multival valamint erősítő nél lévő végén is mérd meg ott mennyi a feszültség.

Az rca kimenettel van rajta mit takar?

Mi van rajta rca kimenettel?

A remote csak egy egyszerű vékony vezeték amit rá kell forrasztani a fejnél a kékre az erősítőnél meg be szorítani a rem csatlakozásba.

Elvileg nálad is így van.

2015. okt. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2.5 rca van a jvc-in.Mérni még nem mértem de ez már a második magnó. A sony-t vissza kötöm ugyan úgy és azzal megy az erősítő.
2015. okt. 8. 08:37
 3/10 dirtboy ***** válasza:

Nem értem az rca-t amúgy minek ide keverni.

2,5Voltos gondolom az rca azt akartad írni.

De annak semmi köze az erősítő bekapcsoláshoz.

2015. okt. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt meg tudnád mondani hány voltak kell kijönnie a kis kábelen? Ott is 12v?
2015. okt. 8. 12:09
 5/10 dirtboy ***** válasza:

igen,azon 12Volt megy vagy amennyi beindított kocsinál a feszültséged,az aszerint változik.

azt a kis vezetéket hívják remotenak,egyedül ő felelős az erősítő bekapcsolásáért,szóval se rca se táp se más kábeltől ne várd hogy majd az bekapcsolja neked.

2015. okt. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Megmértem de nem jön ki rajta semmi. Viszont ha adok külön az erősítőnek a rem-re 12v-ot akkor bekapcsol és a láda is szól.Találkoztál már olyannal,hogy a magnón külön lehet kapcsolni az erősítőt?
2015. okt. 8. 17:45
 7/10 dirtboy ***** válasza:
nem rémlik bár jvc-m nem volt még, csak alpine meg pioneer fejem,a pion viszont a saját beépített végfokát ki tudom kapcsolni de a remote-ot nem lehet.
2015. okt. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Most úgy tudtam megoldási hogy a rem kábelre kapott egy olyan pozitívot ami csak akkor van ha 1-es állásban van a gyújtáskapcsoló. Így megy.
2015. okt. 8. 18:28
 9/10 A kérdező kommentje:
Na. Nem egyszerű! A jvc mint márka! A magnón az állandó és a memória szál feleségével! A kek-fehér?(rem) szálon semmi nem jön ki! Se így se úgy! De megoldva! Köszönöm a segítséget!😀😀😀
2015. okt. 8. 20:52
 10/10 A kérdező kommentje:
A magnón az állandó és a memória szál felcserélve! 😀 😀
2015. okt. 8. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!