Milyen laptopot/notebookot ajánlanátok gépészmérnök hallgatónak?

Figyelt kérdés
Eljött a laptopvásárlás ideje és tanácstalan vagyok, hogy milyen gépet vegyek. Olyat szeretnék ami a CAD programokat jól futtatja, nem fagy le, nem omlik össze közben. Ezenkívül nem szeretném a legdrágábbat sem választani, de jó lenne olyan ami legalább 5-6 évig bírja. Köszönöm előre is a válaszokat! :)

2015. okt. 11. 17:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy márkafüggetlen vagyok és a legjobban konrét laptopoknak/notebookoknak örülnék ha írnátok, de kíváncsi vagyok a specifikációkra is :)
2015. okt. 11. 17:17
 2/6 anonim ***** válasza:

Anyagiak????


[link]


Nekem ez van.:Lenovo ThinkPad T450s

2015. okt. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szántóvető ***** válasza:
jó hosszú távra tervezel. mindenképp i7-es proci legyen jó grafikus teljesítménnyel.ezek árait le sem merem írni mert dobnál egy hátast rögtön.
2015. okt. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Maximum 200ezerre gondoltam és egy lenovo z50/70et néztem ki elsőre i7es procival 2,4GHz órajellel és 4GB rammal. erről mi a véleményetek?

2015. okt. 12. 19:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Kevés lesz!
2015. okt. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetemre? Lószart kevés..
2015. okt. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!