Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy hd adasokra alkalmas...

Van egy hd adasokra alkalmas tvnk de a upc csak mediaboxot szerelt be amin nincs hdmi kabel igy scarton keresztul nem tudunk olyan minosegben tvzni mintha hdmin keresztul jonne hogyan tudnam megoldani?

Figyelt kérdés
Azok akik azt irjak hivd fel a upct ne is valaszoljanak, tisztaban vagyok vele hogy kell egy upcs settopbox amit hdmin keresztul ossze kell kotnom a tv-vel a settopboxot meg a modembe/routerbe dugjam, igen am de itt a fo problema az hogy nagyon messze van a modem a tvtol nem akarok atfurni 3 falat, arra gondoltam hogy mivan akkor ha a tv melle beuzemelek egy wifi jelerositot aminek van egy lan bemenete es azt dugom be a settopboxba, ez igy mukodne? Ha nem mukodne miert nem? Illetve van barmi mas vezeteknelkuli megoldas erre? Esetleg egy wifis settopbox?

2015. okt. 19. 13:26
 1/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Esélytelen. A UPC-s kártya össze van kötve a set-top-box-szal és az előfizetéssel. Azaz más olvasóba (set-top-box vagy CI-interfész) nem működik, illetve kártya nélkül sem működik. Nálam két ugyanolyan STB van (HDMI-s), és ha kicserélem a kártyákat, akkor nem működik (az egyikre HD van, a másikra csak sima SD). Amíg nem volt HD-s előfizetésem, addig nem kaptam én sem HD-s boxot. Viszont box helyett kérhetsz CI-interfészt is.
2015. okt. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Es mi ertelme van ennek a kartyarendszernek? Ez koteleto? Regen a telekomnak is ez volt aztan jottek es lecsereltek rendes kartyamentesre STB-re de ez mar vagy 2 eve tortent, azt se ertem ha az embernem full hds tvje van miert kell a upcseknek analogon bekotni, mellesleg a nagyszuleimnek probalok segiteni
2015. okt. 19. 13:55
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Es mi ertelme van ennek a kartyarendszernek? "


Hogy több pénzre tudjanak levenni, ha több tévéd van. Így esélytelen, hogy a 2. tévén is nézd az adást egy előfizetéssel (a további box vagy CI-interfész pénzbe kerül).


"azt se ertem ha az embernem full hds tvje van miert kell a upcseknek analogon bekotni"


Nem-HD csomagnál a szürke boxot viszik, az meg annyit tud. Nem is kérdezik, hogy kell-e a HDMI. HD előfizetésnél meg helyből cserélik a HD-s boxra, ami HDMI-s.

2015. okt. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elmennek a 3.14csába
2015. okt. 19. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!