Luky/Mate kérdése:

Ps 3-at vagy xbox 360-at vegyek? Az xbox-ot megéri flasheltetni?

Figyelt kérdés

2015. okt. 19. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban tetszik. Én spec egyiket se vennék, mert kifutó modellek.
2015. okt. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van még vagy 100 ilyen kérdés az oldalon…

A szabályzat azt írja, előbb írd be a keresőbe a kérdésed.


1. Szerintem már inkább mostani genaráció, és akkor PS4, mert kisebb és erősebb gép lett. Az a játékra van kiélezve. Ha multimédiás eszközt szeretnél, akkor Xbox, de a PS4 SharePlay funkciója már olyan, ami alapján egyértelműen azt fogod választani.

2. Olyat éri meg venni, ami a barátaidnak is van, ha van nekik.

3. Különbségek(zárójelben:jobb) : grafika(Xbox), kontroller(játéktól függ, általában Xbox), hardver(Xbox), multiplayer(PSnek ingyenes) memória(PS: bármilyen merevlemezzel bővíthető), memória(Xbox: felismeri a pendrive-ot), masszív(Xbox kontroller jobban bírja az eséseket), lejátszó(PS3nak már Blu-ray!!!!!!!), exkluzívok(PSnek több van)


Nézz utána az exkluzívoknak a neten, neked mik tetszenek jobban…

És a legjobb az lesz, ha elmész egy boltba, ahol kapható, megnézed, megkérdezed az eladót. Ennek ez a módja.


Remélem sokat segítettem! :)

2015. okt. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 GumX válasza:
Ha olyan nagyon sokat nem szánsz rá, akkor válazd az xboxot mert a konzol is olcsóbb, és a jatekok is rá. Ha viszont egy profi konzolt szeretnél ami vagy 5-6 évet kibir válazd a ps4-et. Igaz drágább de megéri :)
2015. okt. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!