Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem találja meg az iPad...

Gáspár Lajos Péter kérdése:

Miért nem találja meg az iPad készülékem azt a bluetooth hangszórót, amit már egyszer használtam vele? És ha elfelejtetm vele az eggyik készüléket akkor azt meg tudja találni még valaha?

Figyelt kérdés

Szóval ven nekem egy Esspresso Gear 4 Bluetooth hangszóróm, és az iPad készülékem nem találja....egyszer már volt vele összekapcsolva, utánna egy másik eszközzel, most pedig nem találom.

Van rajta egy LED ami azt jelti, hogy van-e párosítva bármilyen eszközzel, és azt jelzi van.

Ezt nem értem.



#bluetooth #iPad #hangszóró #elfelejtés #bluetooth hangszóró #bluetooth speaker #Nwm találom #Bluetooth problémák #Nem tudok kapcsolódni
2015. nov. 4. 19:23
 1/2 vatafak ***** válasza:
*egyik, *utána , nyugodtan elfelejtethetsz bármilyen blúcucc eszközt, utána újra tudod párosítani az ipad-el. csak légy biztos benne h az adott eszköz kér e pin kódot és h tudod is mi az .
2015. nov. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Csak az a gond, hogy egy gomb van a hangszórón, ez pedig a ki és be kapcsoló...semmi más.

Egy kis LED van még rajta ami azt jelzi,hogy kapcsolódva vagyok hozzá, vagy nem én de valaki igen.

2015. nov. 5. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!