Megéri használt tv venni?

Figyelt kérdés

Vettem egy ps3-at és most elvagyok a régi régi régi tv-mel de szeretnék venni egyet használtan :)

max 40e gondoltam :) vannak jók a környékemen. de sajnos egyik se garanciás. szerintetek? néztem ki egy Panasonic Viera vagy Philips LCD TV samsunk stb :)

szerintetek megéri használtan venni? :D



2015. nov. 7. 18:52
 1/5 Zzzoli ***** válasza:

A használt mindig zsákbamacska. Lehet hogy sosem lesz semmi baja, de lehet hogy jönnek majd a bajok.

Egy újnál is jöhetnek.

Ha használtan veszel, mindenképpen olyat vegyél amiben benne van a kábelsávos digitális tuner is. DVB C, ugyanis a digitális adók és az analógok között ég és föld a különbség.

2015. nov. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

40 ezerért használtat? Amikor kicsivel többért újat vehetsz?

[link]

2015. nov. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kösz szépen mind a két válaszát :)

Első kicsit felvilágosítást tudnál adni pontosan mire jó az amit mondtál? 2- dik nak meg csak annyi hogy jó 45 ért az a tv de 56 centi nem sok, inkább gyűjtők rá de 80 centi alá nem adok. ;)

2015. nov. 17. 22:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Mekkora szobába lesz? 50 m2? A megfelelő távolságból tudod nézni? Ha 80 cm vagy 120 cm, a fejed megfájdul tőle.
2015. nov. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom pontosan mekkora de elég nagy :) tesóm nak is van egy 80 centis tv je és semmi bajom tőle :)
2015. nov. 18. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!