Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen tabletet vegyek játékra?

Milyen tabletet vegyek játékra?

Figyelt kérdés

Egy 100 000Ftot tudok rááldozni.

Komolyabb játékok mint pl Asphalt 8 menjen rajta,

8-8.5 colos képernyő, full HD körül

2-3GB ram. Komprumisszumokat nem akarok kötni.


Ezeket talátam

-LG gpad 8.3

-ASUS zenpad 8.0 4GBram (erről azt olvastam nem ez a legideálisabb játékra, pedig szerintem elég erős, valaki felvilágosíthatni, hogy van ez)


A válaszokat előre is köszönöm! :)



2015. nov. 9. 22:48
 1/6 A kérdező kommentje:
ASUSból a ZenPad S 8.0 Z580CA-1A085A modellre gondoltam. Ez már azért egy jó laptop tudását eléri (4GB ram, 4 magos 2.33GHz proci) Ez kábé mindent elvinne nem?
2015. nov. 9. 22:54
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha játszani akarsz, akkor inkább már gép.:)

De nekem iPad Air 2-m van, 121.000 forinttól már tudsz venni, tökéletesen viszi a játékokat.

2015. nov. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nos én mindenképpen tabletet szeretnék és abból is androidosat. :)

De az Asphaltnál komolyabb játékokat nem igen használnék, és ha abból indulok ki, hogy a laptopomban van egy 2 magos ugyan ennyi GHz-s proci és 4GB ram és tökéletesen fut rajta az Asphalt (Windows store) akkor táblagépnek nekem ez tökélets lenne, plána ha 2x annyi magos.

Akkor véglis ez jó lenne, nem? (Hozzá nem értésemet nézd el :))

2015. nov. 10. 16:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ragaszkodsz az androidhoz, akkor ASUS zenpad 8.0 4gb ramos tablet:)
2015. nov. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nos MR.Mitoménmianeved, ha te jónak véled akkor csak is jó lehet, köszönöm a segítségedet!

(Ha ezt más is olvassa, még jöhet vélemény :) )

2015. nov. 10. 21:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok kisigényű, de nekem Asphalt 8 tökéletesen fut a kb. 20-30 ezret érú tabomon is. :D (tényleg soha nem akadozott még, pedig már játszom egy ideje és akép is szép)
2015. dec. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!