Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » DPS Dream 9 ROM-ot keresek. (? )

DPS Dream 9 ROM-ot keresek. (? )

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy jó helyen teszem e fel a kérdést de ezt találtam megfelelőnek.A kérdés maga a lényeg bármilyen működő rom jó lenne hozzá.Szervízbe megcsinálnák de az ára több mint a gép.Örülnék ha feltudnék otthon tenni egy működőképeset.Tudom nem egy nagyon jó cucc viszont régen mikor még jó volt szerettem.(Régóta roszz csak most eszembe hogy megcsinálhatnám valahogy)Amikor még nem volt Windows Phone telefonom télleg jó volt:)

2015. nov. 12. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Hard reset nem segít rajta?
2015. nov. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem :/ A recovery még bejön de a hard reset nem segit.Mikor még kezdö voltam droidban letöltöttem a chainfire3D-t Android 4.1-re.Kár volt..
2015. nov. 13. 16:52
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha valakinek van ilyen tabja egy cwm mentés is jo lenne.
2015. nov. 13. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!