Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek érdemes megvásárol...

Szerintetek érdemes megvásárolni ezt a laptopot (HP)?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy notebookot egy szlovák honlapon, mivel itt élek.


A szérianeve: HP Pavilion 17-g155nc


Az alábbi oldalon látható:


[link]


Ide is leírom a fontosabb paramétereit:


17,3 - Full HD (1920x1080)

proci: AMD A8-7410

4 magos, 2,2 GHz

graf. kártya: AMD Radeon R7 M360

8 Gb belső memória

+ win10 hozzá


Ahogy látható a honlapon, 676 euró, ez átszámítva kb. 202 000 Ft. Nagyon tetszik, szép a kialakítása, és elég erős gépnek is tűnik. Az ára is meg van, viszont jár hozzá op.rendszer.

Hogyan látjátok? Érdemes megvásárolni?



#notebook #HP #HP Pavilion #laptop #AMD A8-7410 #Full HD (1920 × 1080) #AMD Radeon R7 M360
2015. dec. 9. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
SSD-t hiányolom belőle.
2015. dec. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ha nincs kiírva, akkor tuti h nincs benne? Úgy érted, h ennyi pénzért elvárható? Bocsi, ha hülyék a kérdéseim. Lány vagyok, és nem annyira bennfentes. :$
2015. dec. 9. 22:54
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nincs benne, mert írva van, hogy 1TB-os HDD van benne.

Nézőpont kérdése, hogy mi kell legyen ennyiért egy laptopban.

Mire használnád? Játszanál is vele? Nagy szükséged van a nagy tárhelyre (1TB)?

2015. dec. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A jelenlegi gépemben 500 GB van, és már lassan kinövöm, szóval igen. Jó lenne az a + tárhely. A barátom is szeret játszani, így rá is gondoltam a gép kiválasztásánál. Én csak netezésre használnám, viszont filmnézés miatt szeretném a nagy képátlót, valamint a full HD minőséget.


Jelenleg Asus A52J típusú gépem van, ezt szeretném most lecserélni. Egyébként semmi baja nincs, pedig januárban lesz 5 éves. Szeretnék egy hasonlóan strapabíró notebookot. A HP-ről eddig csak jókat hallottam, a Pavilion modell pedig kifejezetten mutatós és szép. Ezért gondoltam erre a gépre.

2015. dec. 9. 23:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Rossz minőségű és egyáltalán nem strapabíró, ráadásul nagyon tűlárazott, ennyiért már jobbat kellene kapjál, a design a legutolsó dolog egy laptopnál, nem ezen múlik az, hogy jó-e vagy sem
2015. dec. 10. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezt saját tapasztalatból mondod?
2015. dec. 10. 18:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Fórumok alapján, illetve több Pavilion laptopot is láttam, azok rosszak, másoknak is ez a tapasztalata,a szervízeseknek is
2015. dec. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

... és ez a gépről vélemény? Ez megbízhatóbb?


[link]

2015. dec. 10. 19:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Mennyi van rá és mire akarod használni?
2015. dec. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Leírtam már.

"Én csak netezésre használnám, viszont filmnézés miatt szeretném a nagy képátlót, valamint a full HD minőséget."


Viszont ha már notebookot vásárolok, szeretném a lehetőségeikhez mérten a legjobbat.

Kb 180 ezret szánnék rá. Ezt a gépet egy szlovák honlapon 574 euróért, azaz 176 ezerért meg tudnám venni.

2015. dec. 10. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!