Hogyan mukodik a felvetel funkcio, Samsung smart tv-n?

Figyelt kérdés
Tegnap megvettem a merevlemezt, amit ajanlottak hozza. Csatlakoztattam a megfelelo helyre, megnyomtam a piros gombot, de nem rogziti a musort, azt irja ki, hogy " felvetel kikapcsolva". T-homeos vagyok. Mit csinalok rosszul?
2015. dec. 20. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, van egy médiaboxod, és az van csatlakoztatva a tv-hez, ugye? Műsort akkor vesz fel, ha a saját beépített, vagy csatlakoztatott antennán jön, nem közbeiktatott eszközön, azt csak az eszköz veszi fel, ha alkalmas rá.
2015. dec. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, igy van, ahogy irod. Es ugy sem lehet felvenni, ha addig kiiktatom a mediaboxot? Vagy nelkule nem lehet csatornat fogni? Rtl klubbrol szeretnem a gyerekeknek a karacsonyi filmeket rogziteni.
2015. dec. 21. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!