Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ezt hogy tudnám megcsinálni?

Ezt hogy tudnám megcsinálni?

Figyelt kérdés
Van egy DPS Dream 7-es tabletem, és a napokban kikapcsolt, ha vissza akarom kapcsolni csak az android logóig jut el, ott megáll. Olvastam a recoverys megoldást, de eddig semmilyen gombkombináció nem hozta be a recovery menüt... Ha gépre felcsatlakoztatom a meghajtót érzékeli, de semmi több. Előre is köszi a segítséget.

2015. dec. 29. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Ehhez általában kikapcsolt állapotban meg kell nyomni egyszerre a hangerő le és a bekapcsoló gombokat.


Nyomva kell tartani, amíg bejön a menü.

2015. dec. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de már ezer és egyszer próbáltam, semmit nem hoz be, ugyanúgy beindul és villog az android felirat... Hangerő fel gombbal is próbáltam, ugyanez...:/ Tanácstalan vagyok.
2015. dec. 30. 00:31
 3/3 anonim ***** válasza:

A recovery behozatalához több lehetőség van, készüléke válogatja. Lehet, hogy a te esetedbe egyszerre kell a két hangerő gombot és a bekapcsológombot nyomni, de lehet, hogy valamelyiket a bekapcsoló mellett egyfolytában nyomogatni kell. Tehát nem folyamatosan nyomod a hangerőgombot, hanem sokszor egymás után. Mondjuk ennél eddig csak lenovonál találkoztam.

Ha a kettőt nyomod, lehet, hogy nem a recovery, hanem a HBOOT fog bejönni, de ott ki tudod választani, hogy recovery, fastboot mode vagy normal boot. Remélem tudtam segíteni

2016. jan. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!