Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Max 100 k-s keretre legalább...

Max 100 k-s keretre legalább full hd led tv-t ajanlanátok?

Figyelt kérdés

Smart, 3d, ilyenek nem kellenek.

Legalább 80 cm-s legyen (lehet sokkal több is akár ha belefér az árba)



2016. jan. 5. 21:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Lehet használt is.
2016. jan. 5. 21:34
 2/7 anonim ***** válasza:
2016. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 doni1201 ***** válasza:

LG 109cm ~105ezer:

[link]

Samsung 101cm ~100ezer:

[link]

Philips 101cm ~100ezer:

[link]

2016. jan. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sony, Toshiba vagy Sharp. Az jó döntés, hogy nem kell a smart és a 3D, minél több mindent zsúfolnak bele, annál nagyobb az esély arra, hogy elcsesződik valami...


Nekem Toshiba van, sima FullHD-s tv minden fas*zság nélkül. Évek óta tökéletes. Az előszobába most vettem egy Sharp-ot mert nem volt készleten a boltban Toshiba, nagyon jó tv, remek képpel és hanggal.

Anyáméknak Samsung van, szeptemberben vették, az én 3 éves Toshiba tv-m százszor szebb képet ad, pedig az övékét is próbáltam állítani, de nem lett olyan képe. Egy dologban viszont jók a Samsung-ok, abban hogy olcsóbb, de ennyi.

2016. jan. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk például Samsung UE32J5500 van, szerintem nagyon jó vétel. Bár igaz ez smart tv, de azokat a funkciókat persze nem muszály kihasználni, a lényeg, hogy 100 k alatt nem kapsz mégegy ilyet, ami Full HD-s 400 Hz képfrissítéssel, igaz, csak 80 centis, épp az alsó határ. Vagy esetleg még hasonló: Samsung UE40J5100 - ez nagyobb méretű (102 cm), viszont csak 200 Hz a képfrissítése.

Lehet, hogy tévedek, de szerintem ezeknél jobbra ne nagyon számíts 100 k alatt újonann.

2016. jan. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kizo87, az jó dolog, hogy ráírják hogy 400 Hz, az még jobb hogy ezt a vevők el is hiszik (azokra gondolok, akik nem értenek hozzá), és ezért megveszik mert akkor lehet villogni hogy 400 Hz-en frissit a TV, a gond csak ott van, hogyha olyan embernek dicsekszik vele a fószer aki ért hozzá, mert akkor hamar fülig ér a száj :)


Úgy nagyvonalakban a képfrissítésről, hogy alapból a TV 60Hz-től nagyobb jelet nem nagyon képes értelmezni, itt lép be a vezérlő elektronika, ami teszi a dolgát és jön a képfrissítés, elkezdi felvillantani a képeket. A 100 Hz-es tv másodpercenként 100 alkalommal frissít, a 200 Hz-es tv 200-szor frissít, a 400 Hz-es tv pedig 400-szor frissít. Na már most, 100 Hz-en egymás után jönnek a képkockák, 200 hz-nél már az elektronika trükközik és bedobálja a képkockák közé a fekete képkockákat vagy részképeket képez le és azokat, 400 Hz-es képfrissítés esetén már nagyon sok a bedobált, elektronika álltal alkotott képkocka, tehát a nem valós képkocka. Magyarul a 100 Hz/200 Hz és a 400 Hz között szemmel semmilyen különbséget nem veszel észre, ebből adódik hogy nincs értelme plusz pénzt kifizetni érte.

2016. jan. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amik jók lehetnek és nem annyira drágák:


Sharp LC-32LE350V

Sony Bravia KDL-40R450C

Sony Bravia KDL-32W705C

2016. jan. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!