Milyen tv-t vegyek? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalatok a Samsung 2015ös szériájával kapcsolatban? Mindenki a Samsung márkát ajánlotta. Mivel rosszabbak az LG készülékek?

Nincs szükségem sem SMART, sem 3D tv-re. Igaz az, hogy a 3D-s tv-k paneljei megbízhatóbbak és szebb képet adnak?

Árban max 140 ezerig megyek el.

Első opció:

[link] ,ára most akciósan egy 100as

A termék 100Hz-es, elegendő a HZ szám? Azt olvastam, ha jó tv-t akarok legalább 200HZ-eset válasszak.

Ezt a magasabb HZ szám miatt néztem ki:

[link] ára 135

s/UE43J5500AKXXU

LG-k közül pedig ezt: www.mall.hu/led-tv/lg-40lf630v? V=778241. Ez is 130

Szerintetek? Mi vált be nektek? Fontos, hogy külső HDD-ről a lehető legtöbb film formátumot le tudjam játszani.



#Samsung Tv #LG TV #milyen tv
2016. jan. 15. 12:21
 1/3 anonim válasza:
óriási tapasztalatom nincs, de 2 garin kívül pár hónappal elromlott és nem javítható samsung tv után samsungot többet nem veszek. panasonic lett a 3. ez egyelőre úgy néz ki bevált, már évek óta megy, és nincs vele gond. szerintem olyat vegyél, amire a legtöbb gari van
2016. jan. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Osynho ***** válasza:

Sajnos tavaly eléggé megdrágultak a tv-k. :/ Egy középkategóriás, 40" körüli tv, ami már korrekt képminőséget nyújt, 140-160e. Samsung H6400, J6300, LG 652V, Panasonic CS630, Sony W805B. A Sony 42W805B-t láttam 130ért, az még jó vétel lehet.


A kérdésedre, hogy miben gyengébb egy LG tv, az a válasz, hogy feketeszintben. Mármint az IPS panel gyengébb feketét tud, mint egy VA.


A tv-k beépített lejátszója elég buta, a feliratkezelés, egyes formátumok lejátszása is gond lehet, arról nem is beszélve, hogy egyik se képes 24p kadenciahelyes lejátszása. Így ezt a szempontot én nem is nézném, össze kell kötni egy pc-vel, vagy mediaplayert venni. Én egy Raspberry Pi2-t használok nagy megelégedettséggel.

2016. jan. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Uraim! köszönöm a válaszokat!
2016. jan. 15. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!