Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Windows 10-ünk van kb 2 hete....

Evetke2166 kérdése:

Windows 10-ünk van kb 2 hete. Most valami miatt eltűnt a tálca, bal oldat csak a start menü kis ikon látszik, mellette a Keresés a Windows-ban, és az mellett a Feladatnézet. Ha rájuk nyomok nem nyílnak meg, minta lezáródtak volna. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

#Windows 10 #tálca nem nyílik
2016. febr. 19. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez lefagyta magát. Van rajta vírusirtó?
2016. febr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sikerült visszaállítani a tálcát. Van Avastunk , de volt amikor fizetős NOD -unk volt , és akkor is bekaptuk a vírusokat. Ez a tálca eltűnés, lefagyás úgy történt, hogy a párom alvó programba tette a gépet és utána tűnt el a tálca.
2016. febr. 20. 09:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt azért sem értem, mert nekem évek óta fizetős Eset Smart Security van a gépemen, valódi és nem FIX (hamis) kóddal. Ha ezt hamissal próbálod, akkor nem működik se a frissitése, se a tűzfala.

Ha megveszed a kódot (egy kisebb hétvégi buli áráért), akkor biztonságban van a géped.

2016. febr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mint már írtam, fizetős, teljesen legális NOD 32 volt,de így is be mentek a vírusok. Ja és Mindenre jelzett. Nem nagyon értünk a szám.géphez.de azért az alapokat tudjuk. Most cseréltek merevlemezt benne. Szerinted a mostani Avast biztonságos?
2016. febr. 21. 07:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Úgy volt legális, hogy megvetted egy évre a kódot? Mert ha nem, akkor az nem valódi. Valamilyen kazah vagy kinai szerverhez csatlakozott és letiltotta a valódi gyártója.

Az Avastnak is van fizetős internet securitys változata, az sokkal jobb, mint a sima vírusirtó.

[link]

2016. febr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
rendesen bejegyzett, ismerősöm cégétől vettem a NOD -ot
2016. febr. 23. 16:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Milyen kódot használsz hozzá?

Egyébként innen kell letölteni a 30 naposat, mielőtt lejárna, megveszed 1 évre. Ez a szabályos módszer.

[link]

2016. febr. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!