Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik hangszóró lenne számomr...

Melyik hangszóró lenne számomra a legmegfelelőbb árértékarányú? Részleteket, konkrétumokat alább kifejtettem.

Figyelt kérdés

Üdv!

Egy 99-es évjáratú háromajtós Audi A3-asba szeretnék hangszórókat választani, de nem tudom, hogy melyik termék lenne a legjobb árértékarányú számomra.

Egy Pioneer 180UB fejegységem van (4x50 watt), külön erősítőt egyelőre nem szeretnék, nem feltétlenül baj, ha marad "tartalék" a hangszórókban. Sőt. Előre alul egy 13 centisnek, fent pedig a kicsi magassugárzónak van hely kialakítva. Hátul pedig 165-ös hely van, de ott nincs lehetőség az ajtópanel átalakítása nélkül arra, hogy külön építsek be magassugárzót. Tehát előre egy 13-as szettet, hátulra pedig lehetőleg egy 16 centis koax mélyközepet szeretnék vásárolni.

Leginkább jazz-t, rockot hallgatok; nem szeretem a mosolygörbét, fontos, hogy a mélyek mellett a középtartomány is hallható legyen. Inkább a realisztikus tisztaságot, mint a torzított mellkasdobogtató hangzást preferálom.

Az összeg, amit rászánnék, maximum 45-50 ezer forint.



Mielőbbi segítségnyújtásotokat előre is köszönöm!



2016. febr. 29. 08:55
 1/3 Osynho ***** válasza:

Üdv!


Elég nehéz jazz-re és rock-ra jól szóló cuccot összerakni, mondhatni fejről sose fog jó lenni. :) Ennyi pénzből felesleges 4 hangszórót venned (meg egyébként is inkább 2 rendes). Előre egy 16-os szettet befaragnék egy kiemelővel + némi ajtószigetelés.


Látom írtál a PH topicba is, ott úgyis segítenek. :)

2016. febr. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha előre egy pár 16-osat raknék, véleményed szerint a Hertz vagy a Kicx termékei adnak szebb hangzást és a 16-ostól elvárható mélyeket? (Maradva a 45-50 ezres plafonnál, amibe bele kell számolni ugye az ajtópanel átalakítását.)
2016. febr. 29. 10:23
 3/3 Osynho ***** válasza:
Az olcsóbb Hertz-ek magasai elég visitosak, jazzhez nem venném. Kicxeket nem ismerem. Audio Systemet erdemes még nézni, de méginkább használtat. Komoly melyet fejről hajtva ne varj, az a 15w nem fogja megváltani a világot. A masik az ajto szigetelése, ami kell hozzá. Nekem még igy is hiányozna a sub a legalsóbb frekvenciák miatt, valamint a szett tehermentesitese miatt.
2016. febr. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!