Ps 4 re játék? Az nfs t megéri megvenni?

Figyelt kérdés

Nem rég szereztem be egy Ps 4 et nem tudom , milyen játékot vegyek .

Fifa ami egész napra le tud kötni de kipróbáltam már a dying ligtot tetszett, de hamar ráuntam ill a gta t is szeretem de ez sem tud kifejezetten lekotni . A COD és a Fifa amivel eltudok játszani minden nap több mint 8órákat is tudtok ajánlani nekem ilyen majdnemhogy 'megunhatatlan' játékokat



2016. márc. 6. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:
NFS-t nem mert elég gagyi.
2016. márc. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nfs gagyi...

Ha már autós akkor mondjuk a crew (kell hozzá ps plus) hatalmas map, mmo, grafika kicsit gagyi de belefér.

Broforce, retro platformer, e honapban ingyenes(ps plus on), vicces kis játék, és ellehet vele lenni.

Witcher 3 , jó story stb.

Bloodborn, jó öreg szopatós játék...itt nem azért fogsz sokat játszani mert olyan jo hanem mert olyan nehéz (lásd pewdiepie)

ami szintén ilyen az pl a darksoul

Most hirtelen ezek jutottak eszembe amikkel ellehet lenni, de ha van ps plusod akkor a legtöbb játék online része nagyon király és sok sok órát ellehet vele lenni (pl gta)

2016. márc. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!