Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Synaps THD-8000 beltéri miért...

Synaps THD-8000 beltéri miért állítódik vissza mindig a hang? többi lent.

Figyelt kérdés

nem tudom másnak van e ilyen beltérije tegnap vásároltam a Media Marktban.


Synaps THD-8000 tipusú készülék ,és az lenne a problémám

hogy át állítom a beállításokba a első hangcsatorna nyelvét Magyarra leokézom és ahogy belépek újra megint Angolt ír illetve egy két csatorna Angol nyelvű ott külön azt az egy csatornát át állítom Magyarra de ahogy csatornát váltok és vissza lépek ugyanúgy Angol lesz..


Valaki járt már így vagy van valami ötlete mi lehet a probléma?



2016. márc. 6. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy alapértelmezett hangcsatorna nyelvének angol van beállítva, nézz körül a menüben, mert nem ismerem a készüléket, valahol kell lennie erre vonatkozó állítási lehetőségnek. Ettől függetlenül azért illő lenne megjegyeznie, mire állítottad, szóval az alapértelmezett nyelv meghatározásának egészséges esetben csak arra kellene hatással lennie, hogy alaphelyzetben arra a nyelvre állítja, de amennyiben te egyszer másra állítottad, azt meg kellene jegyeznie, de hát nem minden box egyforma, a "normális" viszont ez lenne.
2016. márc. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a választ megoldódott a probléma letöltöttem hozzá egy firmware frissítést és utánna megjegyezte a beállítást


Ha másnak is hasonló problémája lenne a Media Marktban vásárolható Synaps THD-8000 beltérivel csak töltsön le hozzá egy firmwaret és nyugodtan frissítse le pendriveon keresztűl

2016. márc. 19. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!