Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mitől ilyen elképesztően...

Mitől ilyen elképesztően lassú a számítógépem?

Figyelt kérdés

Pár napja játék közben észrevettem, hogy hirtelen nagyon szaggatni, akadozni kezd a program. Újraindítottam a gépet, azonban kiderült, hogy az egész operációs rendszer (eredeti Win 7) nagyon akadozott. Percekig tart elindítani a Chrome-ot, az eddig hibátlanul futó játékaim teljesen használhatatlanok lettek, szaggattak.

Blokkoltam az összes indításkor induló programot, töröltem minden olyan játékot, alkalmazást, amit nem használtam, bőven van szabad hely a merevlemezeken. Azonban továbbra is változatlan maradt a hiba.

Végigfuttattam egy teljes, mindenre ható Avast víruskeresést, két fertőzött fájlt talált, amiket azonnal töröltem, de még így is baromi lassú volt a gép.

Ezek után formáztam mind két merevlemezem, töröltem mindent és újratelepítettem a Windows-t.

De a hiba még MINDIG nem oldódott meg, bármilyen program megnyitása nélkül, az Asztal puszta bámulása lefoglalja a fél procit és memóriát.

Teljesen tanácstalan vagyok, hogy még mit tudnék csinálni, hogy megoldódjon a probléma.

A gépem adatai:


4 Gb Ram

Geforce GT 640

Intel Pentium CPU G3420 3.2 Ghz


Bármilyen használható ötletet meghallgatok! :)



2016. márc. 8. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem csak a hálózati adapter drivereit nyírta ki, de a "tettes" a Microsoft, vagyis a Windows Update. Mindenáron le akarja tölteni a Windows10-et, ezért beletöröl a driverekbe stb. A károkozás után csak ajánlott frissitések között van, de úgy állítottam be, hogy NEM töltheti le a háttérben és tudtom nélkül nem is telepítheti! Nekem speciel nem kell, meg vagyok elégedve a Windows7-tel, ne törölje a játékaimat, se a drivereket, menjen a fenébe Redmond!
2016. márc. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Futtasd el ezt az online scannert, jobb, mint az Avast.

[link]

2016. márc. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

lehet hogy a hdd-d haldoklik

nekem egy ide-s hdd okozott ilyenfajta tüneteket

milyen hdd-d van amúgy?

2016. márc. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!