Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ahogy bekapcsolom a gépet a...

Ahogy bekapcsolom a gépet a cpu egyszerre 90 fokon megy. pasztát cseréltem 3 napja a ventillátort ma fogom cserélni ha megjön. Mi baj lehet ügye nem a processzor a gond? I5 2500k-s proci rol van szó.

Figyelt kérdés
2016. márc. 9. 08:51
 1/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Valószinűleg nem rögzítetted megfelelően a hűtést, nem fekszik fel rendesen a proci felületére.
2016. márc. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát igen az egyik kis lefogató műanyag klipsz mozog. Arra én is gyanakodtam már de míg nem jön meg a másik ventilátor addig nem tudom biztosra hogy az e a baj.

Ha a processzor dög lenne akkor már el se indulna?

2016. márc. 9. 09:15
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagy lehet agyon volt húzatva a processzor? az előző gazdájánál?
2016. márc. 9. 09:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószìnűtlen, mert akkor már az előző tulajnál leolvadt volna a nem megfelelő hűtès miatt terhelèsnèl ( felteszem komplett gèpről beszèlünk). De a rossz hìr hogy amúgy rèszlegesen is sèrülhet szval az hogy elindul mèg nem biztosìtèk semmire.
2016. márc. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A processzort külön vettem.

most egy kis szobai venti segít hűteni a processzort. igy le tudtam vinni 60 fokra. Így netezéshez most jó de hamár inditok egy játékot akkor hopp 93-97 fokon van.

2016. márc. 9. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!