Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van lényeges különbség a DZ09...

Van lényeges különbség a DZ09 és a JV08S okosórák között?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy okosórát és a fenti két típust néztem ki, elsősorban az áruk miatt. Nagyjából ugyanazt tudják, de hátha van valakinek komolyabb tapasztalata ezen a téren.


DZ09

[link]


JV08S

[link]


Csak segítő, értelmes hozzászólásokat várnék, köszönöm.



2016. márc. 9. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljesen komoly a kérdés?

Már ránézésre is meg tudnád mondani, hogy ezek ég és föld...


A kamera, a gomb az alján, a kezelőfelület, maga a kialakítás...


Amelyik neked szimpatikusabb azt vedd meg szerintem.

Hardveresen mind a kettő hasonló szinten van, mind a kettővel lehet telefonálni, azt a kamerát meg biztosan soha nem használnád, mert egy régi nokiának is jobb volt.


Szerintem az olcsóbbat vedd meg!

2016. márc. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Wadmalac ***** válasza:

Nekem egy GT08 van. Szerintem ezektől is kb annyit várhatsz, vagy még kevesebbet.

A beépített kamera egy vicc. A mikrofon, hangszóró az enyémben meglepően jó, a kijelző is, a működés meg teljesen akadásmentes, gyors.

Csak a telefonhoz csatoló app. Az egy katasztrófa.

Hát nem tudom, mennyire vagy türelmes, mire eléred, hogy úgy tegye a dolgát, ahogy már elfogadod, megőszülsz. És egyes fellistázott funkciók sosem fognak jól működni.

Ja és készülj fel, hogy minden éjjel töltheted, épphogy lesétál 1 napot.

Nem akarlak semmiről lebeszélni, de pl. az Alcatel kerek kijelzős okosórája már 40 rugó alatt van. Szerintem inkább várjál még, szánjál rá többet. Ez sosem lesz az, amit most vársz.

2016. márc. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak:

Igen, komoly a kérdés, s még mielőtt ennyire lámának néznél, a "mi a különbség?" nem a megjelenésre és a külsőre vonatkozott.


A második válaszolónak:

Köszönöm a választ, valami ilyesmi értelmes hozzászólást vártam.

2016. márc. 9. 13:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ha nem csak az első 2 sort olvastad volna el, akkor láttad volna, hogy a kérdésnek megfelelően is válaszoltam,

A félreértésért elnézést kérek.

2016. márc. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!